Ka gati edhe aventurën e re, Teuta zyrtarizon mbylljen e bashkëpunimit me Stivi Frashërin pas Europës: Meriton vend në histori

Teuta është eliminuar nga “Conference League” pas humbjes së pësuar në të dy takimet me Shamrock. Gjatë kësaj kohe kanë qarkulluar edhe lajmet se portieri Stivi Frashëri kishte gjetur dakortësinë për aventurën e re në Kosovë. Gjithçka është zyrtarizuar në ditën e sotme.

Klubi durrsak njofton mbylljen e bashkëpunimit me gardianin që nuk do të jetë më pjesë e Teutës. Të dy palët kanë arritur në përfundim për ndarjen e rrugëve dhe nuk kanë gjetur marrëveshje për rinovimin. Skuadra ka falënderuar Frashërin dhe shkruan se meriton një vend në histori për arritjen e fitimit të titullit kampion. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online