“Ka bo.., nëse ma lejoni këtë fjalë”! Drejtori i Empolit flet për Kristjan Asllanin dhe vështirësitë që ka te Interi

0

Drejtori i Empolit, Pietro Accardi ka folur sa i përket Kristjan Asllanit. Inzagi po i jep pak mundësi te Interi, pavarësisht se mesfushori shqiptar po i tregon cilësitë e tij sa herë futet në fushën e blertë.

“E prisja këtë fillim të vështirë te Interi, pak a shumë po. Është ende një fëmijë që u dërgua në një realitet krejtësisht ndryshe nga i Empolit. Nëse ma lejoni termin, ai ka bo.. dhe dhe karakter të shkëlqyer”, tha drejtori i Empolit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.