Juventusi e mbylli pa asnjë trofe pas 10 vitesh, Morata krenohet se fitojë në Play Station: Allegri do ishte krenar tani, asnjë goditje në portë

0

Këtë sezon Juventusi do të mjaftohet vetëm me kualifikimin në Champions League dhe për herë të parë pas 10 vitesh nuk ka fituar asnjë trofe. Lojtarët e Juventusit e përdornin kohën e lirë për të luajtur PES, ose eFootball, siç quhet tani.

Ata luajtën dy kundër dy dhe Alvaro Morata kishte një koment gazmor. “Ne kemi statistika të jashtëzakonshme, nuk kemi marrë një goditje në portë. Trajneri do të ishte krenar për ne,” i tha Morata-Chiellinit, i cili ishte në ekipin kundërshtar. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.