Jo vetëm sportiste e madhe, tenistja e “djeg” edhe me foto “hot”

0

Sloan Stefens, është një nga tenistet më të mira të momentit. Amerikania me formën që ka dhuruar po tregon dita ditës se do të jetë ajo marrësja e stafetës së Serena Uilliams. Stefens renditet ne dhjetëshen e parë të tenisit dhe ka vendosur emrin e saj në kandidaturat potenciale për të fituar “Grand Slamet” e ardhshme.

Së fundmi, 26-vjeçarja na tregon se nuk di vetëm të gjuajë topin me raketë. Ajo herë pas here poston foto provokuese të ndryshme në “Instagram”. Këto të fundit janë thjesht, “uau”. Tenistja është në një lidhje futbollistin e Torontos në kampionatin amerikan “MLS”, Xhozi Altidor.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.