Jehona vjen edhe nga mediat në Itali, lojtari i Kombëtares po bëhet gati për t’iu bashkuar Tiranës

0

Tirana pritet që të përforcohet në verë me një goditje të fuqishme. Emanuele Ndojit i ka pëlqyer propozimi i bardhebluve, për t’iu bashkuar kampionëve të Superiores. Problemi i vetëm qëndron në gjetjen e akordit me menaxherin.

Jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Itali është bërë jehona për këtë lëvizje. “Giornale di Bescia” shkruan se mesfushori 25-vjeçar po përgatitet që të jetë pjesë e Tiranës dhe e ardhmja duket shumë larg Italisë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.