“Janë ajka e futbollit botëror”! Trajneri i Serbisë i bindur në çmendurinë ndaj Brazilit: Ua garantoj unë, do këndonim ndryshe nëse do të kisha…

Serbia ka humbur ndaj Brazilit me shifrat 0-2, pa goditur asnjëherë në portën e kundërshtarit dhe mbi të gjitha, me një super gol të pësuar. Menjëherë pas takimit, trajneri i Serbisë, Dragan Stojkovic u shpreh se Kombëtarja e tij do të bënte surprizën nëse do të kishte tre lojtarët yje në formën më të mirë fizike.

‘’Brazili është ajka e futbollit botëror. Ne treguam se mund të luajmë me Brazilin në pjesën e parë. Do të këndonim ndryshe nëse do të kishim Mitrovic, Vlahovic dhe Kostic në formën më të mirë, ua garantoj”, tha Stojkovic. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online