Isko tërbohet me gazetarët pas El Clasico-s: Boll shpërndatë m…

0

“Isko refuzoi të vazhdonte nxehjen, kur Zidan hodhi në fushë Naçon”, kështu shkruante sot pas El Clasico-s Real Madrid-Barcelona e përditshmja spanjolle AS në versionin e saj online.

Kaq mjaftoi që mesfushori i Realit dhe Spanjës të humbiste durimin dhe me një postim në Twitter të reagonte nda gazetës së njohur spanjolle.

“Boll shpërndatë m…, sepse po futeshin dy shokë skuadre dhe nuk e dija që mund të aktivizoheshin 4 lojtarë”, shkruan Isko në Twitter, duke iu kthyer situatës kur po kryente nxehjen së bashku me Asension dhe Bejlin, ndërsa ishte futur më herët Naço.

AS e hoqi lajmin nga uebi pak pas postimit të Iskos, shenjë e qartë se bëri një gafa trashanike.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.