Intervista pas ndeshjes, Daja ka ankesa: Arbitrat kundër nesh, Skënderbeu është i njëjti dhe mos harroni

0

Dy takimet e fundit të kampionatit shqiptar për javën e 10 janë mbyllur në mbrëmjen e sotme. Partizani dhe Kukësi janë ndarë në një barazim pa gola, pavarësisht rasteve të shumta që ishin për t’u zhbllokuar takimi. Ndërkohë Flamurtari dhe Skënderbeu kanë barazuar gjithashtu, por me shifrat 1-1, falë golave të Bregut dhe Sukajt.

Më poshtë mund të ndiqni reagimet e trajnerëve pas ndeshjes, të cilat janë dhënë për “Supersport”:

Daja (Skënderbeu): “Kemi gabuar shumë raste para portës. E futëm pastaj kundërshtarin në lojë me një aksion në pjesën e parë. Pastaj janë humbur edhe ekuilibrat. Pastaj nuk bëmë një zgjidhje logjikë të situatave. Kjo nuk më pëlqen. Oto John është pozitiv fakti që del para portës, megjithëse gabon. Sigurisht që përfundoi 90 minutëshin pasi nuk kishim tjetër. Nuk dua të merrem me kundërshtarët dhe arbitrat. Por ka faulla, penallti dhe gola të anulluar kundër nesh. Duhet të dini që është i njëjtë Skënderbeu”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.