Interi i mbyll miqësoret me ndeshjen kundër ekipit të Shqipërisë, më pas vjen radha për Serinë A

Interi po vazhdon që të përgatitet për nisjen e kampionatit në Serinë A. Zikaltërit kanë një takim kundër PSG në ditën e nesërme, atje ku Inzagi mund të shoh më mirë skuadrën. Në datën 9 gusht, italianët do të përballen me Salzburg.

Ndërkohë faza e miqësoreve mbyllet me ndeshjen mes Interit dhe Egnatias që do të zhvillohet në 13 gusht. Kjo do të jetë përballja e fundit jo zyrtare për zikaltërit dhe menjëherë pas saj, do të vijë ndeshja e Serisë A kundër Monzës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online