Ideja e veçantë e Flamurtarit, një urim special për gjithë tifozët

0

Kohë festash, koha për të shkëputur pak mendjen nga punët e problemet e përditshme dhe për të pushuar me familjet.

Këtë gjë po bëjnë edhe futbollistët e drejtuesit në Shqipëri, por të Flamurtari nuk mjaftohen me urimin e thjeshtë me një mesazh në faqen zyrtare në Facebook.

Sot klubi ka publikuar një video ku disa nga personazhet e klubit kuqezi, duke nisur nga trajneri Shpëtim Duro e deri te kapiteni Bushiç, kanë shprehur urimet e tyre për festat e fundvitit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.