I vetëm dhe duke ndjekur dashurinë e vjetër, Dovedan sheh nga afër Bylisin kundër Tiranës

Dovedan, trajneri i Apolonisë, nuk e harron dashurinë e tij të vjetër. Ish-trajneri i Bylisit ka zgjedhur që ta shikojë nga afër ndeshjen e ballshiotëve kundër Tiranës. Aktualisht rezultati është 1-0 dhe kanë mbetur vetëm pesë minuta nga fundi i takimit. Dovedan është i parë i vetëm teksa sheh me qetësi këtë përballje të Superiores. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online