“I eliminuam dy herë, këta nuk nxjerrin mësime”, Sokol Balla: Tani radha e Zvezdës? Flamurtari e bëri dikur…

0

Një ndeshje si ajo mes Tiranës dhe Crevena Zvezdës zgjon një interes të madh publik pasi dihet më së miri edhe historia mes vendeve që përfaqësojnë këto skuadra. Për këtë arsye dhe mbi këtë takim shprehin mendimet e tyre edhe njerëzit që nuk i shohim shpesh që të trajtojnë tematika sportive.

Sokol Balla është njëri prej tyre, duke lënë komentin e tij përpara kësaj sfide. Kështu gazetari i njohur i referohet fjalëve të Dejan Stankoviç përpara takimit mes Dinamo Tbilisit dhe Tiranës, i cili tha se nuk kishte shumë rëndësi kundërshtari i radhës, pasi kanë të njëjtin nivel.

Këtu Balla përmend se Flamurtari e eliminonte dikur Partizanin e Beogradit, ndërsa Shqipëria e bëri këtë gjë ndaj Serbisë në Europianin e Francës. Dy leksione dhe asnjë mësim i marrë, a do ta kemi një të tretë me Zvezdën? /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.