“I dhashë debutimin te Shqipëria”, Reja i lumtur me Asllanin te Interi: Tregon gjëra të jashtëzakonshme

0

Kristjan Asllani ka bërë hapin e madh të karrierës. Mesfushori shqiptar do të kalonte te Interi duke marrë vëmendjen e madhe të tifozëve shqiptarë dhe atyre zikaltër.

Ndërkohë Reja, në një intervistë për mediat italiane nuk ngurroi të komplimenton mesfushorin. “Kur luan, tregon gjëra të jashtëzakonshme.

I dhashë debutimin në ndeshjet e fundit dhe tregoi personalitet të madh. Kërkon eksperiencë për t’u bërë lojtar i rëndësishëm, por po tregon gjëra të mira tani”, tha Reja. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.