Haxhia: Merkato e Moxhit? Nis tani!

Drejtori sportiv i Partizanit, Edmond Haxhia, në një prononcim për “Fair Play”: “Humbja 3-1 ndaj Botevit është shumë zhgënjyese për ne. Erdhi për shkak të formës fizike dhe për ata ishte e katërta zyrtare. Më parë, ata zhvilluan një fazë përgatitore, ku luajtën edhe 3 miqësore, pra shtatë në total. Futbolli është i tillë. Nëse s’do të kishin realizuar një super gol me goditje nga jashtë, atëherë do të shkonte ndryshe. Merkato e Moxhit? Dora e tij ende s’ka filluar të ndihet, pasi tani ka filluar të merret me merkaton”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online