Guri titullar, derbi me… “Mesin” Zhegrova

0

Sindrit Guri shënoi një javë më parë golin e parë me fanellën e Ostendes, por ekipi i tij u mund nga Anderlehti. Sulmuesi shkodran në orën 14:30 zbret në fushë sërish si titullar dhe këtë herë do përballet me Genk.

Kundër Gurit do të jetë Edon Zhegrova, sulmuesi anësor i Kosovës, i cili është ftuar nga Kristian Panuçi për të veshur fanellën kuqezi.

Deze elf komen straks aan de aftrap. Wat wordt het in KVO – Genk? #kvognk

Gepostet von KV Oostende am Sonntag, 12. August 2018

Deze 11 jongens geven zo meteen de aftrap aan de kust! ? ? ? #krcgenk #kvognk #samengenk

Gepostet von KRC Genk official am Sonntag, 12. August 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.