Goli i shënuar nga mesfushori i Shqipërisë kundër Liverpulit, Keidi Bare thërret…kujtesën

Data 2 gusht ka bërë nostalgjik Keidi Baren. Mesfushori shqiptar thërret kujtesën dhe nxjerr nga arkiva çastet e lumtura që shijoi 5 vite më parë. Më 2 gusht të vitit 2017, Bare zbriti në fushë me fanellën e ekipit të parë të Atletiko Madridit pr t’u përballur me Liverpulin në “Audi Cup“.

Futbollisti fierak tundi rrjetën e “the reds“-ave, duke shpërthyer më pas në një festë tërësisht legjitime. Sot, 5 vite më vonë, Bare ka shpërndarë në llogarinë e tij në “Instagram“ një foto të momentit kur po festonte golin kundër Liverpulit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online