E FUNDIT/ Shkupi mëson rivalin në “play off”-in e Europa League-s, Lushkja mund të përballet me… Crvena Zvezdën

Sot në orën 13:00 ka nisur shorti i fazës “play off” të Europa League-s në Nion të Zvicrës. Goglat kanë thënë fjalën e tyre dhe kanë përcaktuar se cilat ekipe do të përballen me njëri-tjetrin në këtë fazë të kompeticionit.

Kështu fituesi i çiftit Shamrok Rovers-Shkupi do të përballet me humbësin e çiftit Karabak-Ferencvarosh. Ndërkohë, nëse Sherif Tiraspoli dështon të kalojë turin në Champions League, atëherë në Europa League do të përballet me humbësin e çiftit Crvena Zvezda-Pjunik./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online