Gjithçka zyrtare tashmë, mbërrin në Torino afrimi i radhës!

0

Juventusi vijon merkaton aktive dhe afrimi i radhës sapo ka mbërritu në Torino. Bëhet fjalë për Adrien Rabio, me francezin që do jetë lojtari i tretë pas Ramsejt dhe Pelegrinit, që i bashkohet këtë merkato bardhezinjve.

Mbërritjen e francezit e ka njoftuar vetë klubi i Juventusit me një postim në llogarinë zyrtare në “Twitter”. Rabio do të firmosë kontratë 5-vjeçare, me një pagë prej 7 milionë eurosh në sezon.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.