Gjithçka e kryer për blerjen e parë, Siti shpenzon 70 milionë euro!

0

Më në fund duket se gjithçka po shkon drejt zyrtarizimit me Mançester Sitin që do të finalizojë blerjen e parë për këtë afat kalimtar.

Rodri Hernandez do të kalojë në “Etihad Stadium”, me Sitin që do të paguajë plot 70 milionë euro tek Atletiko e Madridit.

Firma dhe prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim, me ekipin e Guardiolës që bën një përforcim mjaft të vlefshëm, duke triumfuar edhe ndaj konkurencës së Bajernit të Mynihut.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.