Gati largimi nga Partizani, lojtari që Rama e pa në Beograd dhe po e transformonte Daja

0

Partizani është gati për të zyrtarizuar largimin nga skuadra, teksa Solomon është vetëm një hap larg Neftchi Baku. Pikërisht sulmuesi që Olsi Rama e kërkoi me ngulm dhe e ka parë në Beograd, duke u bindur në aftësitë e tij.

Pas një sezoni zhgënjyes tek të kuqtë me ardhjen e Dajës në stol ka nisur edhe transformimi i Solomon. Por sulmuesi nuk ka vazhduar që të bind trajnerin me vazhdimësi dhe sipas asaj që raporton “Supersport”, Partizani ka ulur kërkesat për ta shitur për 50 mijë dollarê pas afrimit të Xhunior dhe Murataj. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.