Gasperini ndryshon mendje për Etrit Berishën

0

Atalanta luan në turin e tretë të Europa League dhe këtë herë përballë tyre janë izraelitët e Hapoel Haifa. Prej orës 18:00 nis takimi i parë dhe italianët janë mysafirë sot.

Ndryshe nga dy ndeshjet e kaluara me Sarajevon, trajneri Gasperini nuk e ka preferuar si titullar portierin Etrit Berisha. Golini e nis nga minuta e parë, ndërkohë që për Berat Gjimshitin nuk ka vend as në stol.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.