(FOTOT+VIDEO) Tifozi i Rijekës turpëron… Kroacinë!

Ultrasit e Rijekës, që në “San Siro” do të jenë rreth 500, gjatë gjithë ditës së sotme, kanë krijuar shumë kaos në Milano, sidomos në sheshin Duomo, ku edhe kanë dedikuar kore, thërritur dhe madje duartrokitur e ndezur flakadanë, teksa policia i shoqëronte.

Por, episodi më i turpshëm ishte ai i një tifozi, ndoshta i dehur, që uli pantallonat në statujën e famshme të Vitoria Emanuele II, në Duomo, teksa fotografët shkrepën aparatet e tyre për këtë moment. Sonte luhet Milan-Rijeka, e vlefshme për Europa League.

https://www.youtube.com/watch?v=KzXxli-32xY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online