Fotografia që po bën xhiron e rrjeteve sociale është kornizë jete, minuta e 89 dhe Realit të Madridit i llogaritej 1% mundësi

0

Nëse ka 1% mundësi për të arritur objektivin, kjo nuk është një arsye për të dështuar, por për të provuar që t’ia dalësh. Çështje mentaliteti dhe Reali i Madridit është shembulli më i mirë që na tregon shembullin që duhet të ndjekim.

Fotografia që po bën xhiron e rrjeteve sociale ishte e minutës së 89 të takimit në gjysmëfinalen e Champions League. Canal Plus llogariste 1% mundësi që Reali të kalonte më tej dhe 99% mundësi që Manchester City të prekte finalen, por fundi është i ditur tashmë… /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.