FOTOGALERI/ Nga pishina në stadium, një “sirenë” çmend rrjetet sociale

0

Bukuroshja Simona Kuadarela është një kampione e trefishtë, pasi siguroi medalje të artë në tre disiplina të ndryshme në not në Europianin e fundit, duke triumfuar në 400, 800 dhe 1500 metra stil i lirë.

Kampionia fjalë ka pësuar një rritje të ndjeshme në profilin e saj në “Instagram”, pasi në fundmi ndjekësit janë shtuar shumë, edhe për faktin se foto që ajo hedh janë jo pak provokuese.

Nga ekspozimi i formave perfekte deri në shkallët e stadiumit, “sirena” është një tifoze e Romës, çka tregon se futbolli është një tjetër sport ku ajo ndihet komode, sigurisht pas notit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.