FOTOGALERI/ Bekam “romantiku” siguron fëmijët se nuk ka divorc

0

Edhe pse ishin shtuar shumë zërat se Davit Bekam do i jepte fund martesës me bashkëshorten e saj Viktorian, diçka e tillë është mohuar nga çifti. “Ku ka zë nuk është pa gjë”, por siç duket tani ish-lojtari i Anglisë ka vendosur t’i përkushtohet familjes së tij.

Bashkëshortja e tij Viktoria ka dhënë një intervistë së fundmi në një revistë mode ku e ka prekur dhe këtë çështje, duke treguar se ka qenë e vështirë për të dhe bashkëshortin e saj për t’i shpjeguar fëmijëve, saktësisht vajzës 7 vjeçe dhe djmeve adoleshentë se bëhej fjalë vetëm për thashetheme.

Për t’i shtuar vërtetësinë këtij lajmi, familja Bekam është parë në jug të Francës në një jaht luksoz. Jo vetëm kaq, por çifti nuk i ka kursyer as puthjet pasiononte, edhe pse vërdallë kanë qenë fëmijët e tyre. për më tepër shikoni galerinë e fotove më poshtë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.