Foto/ “Qëndro Mira!”, Dibala komenton “live” Pjaniçin në Insta!

0

Pasdite relaksi për Juventusin, në pritje për t’u nisur drejt ShBA-së… Miralem Pjaniç është duke pushuar në mal dhe, duke qenë se rrjetet sociale janë një motiv kënaqësie edhe për të komunikuar me fansat, përtej se ka falënderuar për mesazhet, në lidhjen e drejtpërdrejtë me kamera, mes shumë komenteve u pa edhe një koment ndryshe…

Ishte ai i Paulo Dibala, që i shkruante “Qëndro Mira”. Numri “10” ka dashur t’i jepte një këshillë futbollistit të Bosnje Hercegovinës, pasi është në qendër të merkatos.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.