FOTO/ Për shkakun e Eros Grezdës, klubi në Kroaci shkruan shqip

0

Eros Grezda feston datëlindjen dhe në Kroaci nuk e harrojnë. Futbollisti shqiptar nuk po kalon aspak një periudhë të mirë ku për shkak dëmtimesh e ka harruar fushën e blertë.

NK Osijek e ka uruar sulmuesin në gjuhën shqipe. Mes shumë kritikave të marra për mënyrën sesi nisi shkëlqimi dhe filloi rënia e menjëhershme, Grezda është i motivuar që ti tregoj të gjithëve sesa vlen. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.