FOTO/ Mërgim Mavraj e ka inspirimin në Superiore, te mbrojtësi i Tiranës

Mbrojtësi i Tiranës është padyshim një model sa i përket sakrificës për të arritur ëndrrën dhe për ta mbajtur atë, pavarësisht pengesave të mëdha që të sjell jeta. Sa shumë kaloi Gent Muça, por në derbin kundër Partizanit ku u thye mallkimi pas 5 vitesh derbi pa fituar ishte si kapiten në fushë.

Një inspirim për shumë futbollistë, madje edhe për lojtarin e Kombëtares, Mërgim Mavraj. Ky i fundit ka postuar një foto ku tregon gjithë admirimin e tij për lojtarin e Tiranës. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online