Foto me Musollin dhe Jashanica e thotë hapur: Diçka po zihet!

0

Bajram Jashanica është kryeqendra e vëmendjes në merkaton dimërore. Skënderbeu po mendon ende që ta mbajë në ekip, por mbrojtësi sheh largimin si më të mundshëm.

Një foto me Musollin dhe titullin “diçka po zihet”, lë shumë për të nënkuptuar sa i përket së ardhmes, megjithëse për vendimin përfundimtar duhet të presim ende. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.