Formacionet: Laçi i gjithi në sulm, Tiranë “spanjolle”

Laçi dhe Tirana janë gati të zbresin në fushë. Trajnerët Sulejman Starova dhe Ardian Mema kanë vendosur në lidhje me formacionet. Ndryshime te kurbinasit, që nuk kanë Fangajn. Xhixha nuk e nis titullar, nga minutë e parë luan Okpotu. Ka pasur probleme edhe për Lushkjen, që është në stol. Tirana luan me Hasanin në sulm, kurse në vend të Turtullit aktivizohet Goxha.

KUPA E SHQIPËRISË – Faza çerekfinale
E mërkurë, më 3 prill 2019, ora 14:00

LAÇI-TIRANA (0-3)

Laçi: Selmani, Mersinaj, Toro, Gjoni, Sefgjini, Eller, Jonuzi, Çokaj, Shtubina, Okpotu, Mane. Trajner: Sulejman Starova
Tirana: Abibi, Kërcciku, Goxha, Imami, Hoxhallari, Karabeci, Daja, Mauexhe, Halili, Sentamu, Hasani. (Në dispozicion: Lika, Doka, Mucca, Cake, Atinga, Kobina, Greca). Trajner: Ardian Mema

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online