Florian Marku zbret në Air Albania, zbulon këngëtarin që do të ndez tifozerinë dhe këngën që do të futet në ring

0

Florian Marku ka zgjedhur që të ndeshet në shtëpi. Boksieri shqiptar vazhdon më rekordin që e mban të pamposhtur, ndërsa rivali i zgjedhur për në Air Albania është tërësisht i kalueshëm.

Nëpërmjet një postimi Marku tregon se në 25 gusht do të jetë i ftuar edhe këngëtari i njohur në Shqipëri, Noizy. Ndërkohë kënga që Floriani do të hyj në ring është pikërisht ajo që i ka dedikuar Noizy me titull Florian Marku. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.