Flirt me Albi Dokën? Marina Fara “shpërthen”

0

Mbrojtësi i Tiranës ndodhet në Sarandë dhe aty është takuar me bijën e këngëtares, që mohon një flirt, pasi e ka person të afërt familjar

Mjafton një fotografi pak si intime, ose ndoshta thjesht e rastësishme, për të folur shumë dhe për të dhënë mesazhe që edhe kodi i Da Vinçit do t’i kishte zili. Pak kohë më parë, një fotografi e Xhanluixhi Bufonit dhe prezantues Ilaria D’Amiko në jaht, teksa kjo e fundit po qeshte në një pozicion disi delkat, bëri bujë, teksa gjërat kanë shkuar deri në gjyq. Tashmë, është radha edhe e një bukuroshe shqiptare.

“Eshtë e pabesueshme si disa portale dhe gazeta, pa pyetur askënd për lidhjen që mund të ekzistojë mes personave, edhe miqtë e familjes t’i kthejnë në partnerë!!!!!!”. Eshtë dashur që të postojë këtë status bija e këngëtares së njohur, Eli Fara, bukuroshja seksi Marina, e cila ka postuar dhe foton me mbrojtësin e Tiranës, Albi Doka, pasi përgjatë gjithë ditës së djeshme kanë qarkulluar në portale lajmet e flirtit mes të dyve. Marina dhe Albi janë takuar në Sarandë, ku edhe po kalojnë disa ditë pushime, duke qenë se sezoni për lojtarin nis në shtator.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online