Flamurtari e mbyll me fitore fazën përgatitore

0

KF ZAJAZI 1 : 4 FLAMURTARI F.C
Shënues : Useini (x2), Bushiç (x2)

Trajneri Shpëtim Duro ka marrë një tjetër sinjal pozitiv nga skuadra e tij. Kuqezinjtë e kanë mbyllur me fitore fazën përgatitore në Mavrovë, duke triumfuar 4-1 përballë Zajazit të Kërçovës. Kanë vendosur dopietat e mesfushorit Usein dhe sulmuesit Bushiç. Në këtë mënyrë Flamurtari jep një tjetër sinjalet se sezonin e ardhshëm do të synojë më shumë se në vitet e fundit. Tani përgatitjet do të zhvendosen në Vlorë, por vetëm për pak ditë, pasi presidenti Idrizi ka menduar për një tjetër fazë përgatitore në Greqi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online