Flamurtari, asnjë surprizë në ditën e fundit të merkatos

0

Flamurtari e kishte kompletuar prej kohësh grupin e futbollistëve të sezonit të ri dhe flitej se mund të kishte ndonjë afrim të fundit, nëse trajneri Shpëtim Duro do ta shihte të arsyeshme, por një gjë e tillë nuk ka ndodhur. Vlonjatët nuk kanë bërë asnjë afrim në ditën e fundit të merkato, kështu që sezonin e ri do ta përballojë me këtë grup, të paktën deri në janar.

Afrimet e Flamurtarit

Adis Nurkoviç

Goran Siljanovski

Ditmar Bicaj

Muhamedin Useini

Emiljano Musta

Ardit Hoxhaj

Viktor Xhufo

Lejdi Liçaj

Artim Pollozhani

Lansinet Sidibe

Seku Kamara

Ibrahim Tungara

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online