Fitoi 4-0 kundër Kukësit, trajneri i Wolfsburg habit me deklaratën: Na mungoi koordinimi

0

Wolfsburgu ka bërë detyrën mbrëmjen e sotme, duke siguruar kualifikimin për në turi ne 3-të të Europa League. Gjermanët kanë mposhtur me lehtësi skuadrën e Kukësit, në rrjetën e të cilëve e kanë dërguar topin 4 herë gjatë ndeshjes. Por megjithëse rezultati duket vërtetë bindës, trajneri i Wolfsburg ka ende pakënaqësi me lojën e ekipit të tij.

“E nisëm mirë dhe ishim në kontroll. Ishim pak me fat te goditja e shtyllës. Thjesht e vihet re se ne ende na mungon koordinimi. Ne luajtëm sërish nga zero dhe shënuam dy gola të bukur “, ka thënë kreu i pankinës së Wolfsburg, Glasner./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.