Fino përkrah Idrizit, “presion” Armand Dukës?

Bashkim Fino, një emër që ka qarkulluar këto ditë si kandidat për të marrë presidencën e FSHF-së, pra federatës shqiptare të futbollit, është shfaqur sot në tribunën e “Selman Stermasit” për të ndjekur përballjen mes Partizanit dhe Flamurtarit, teksa dihet që deputeti është simpatizant i ekipit nga kryeqyteti, por këtë herë e ka preferuar ta ndjekë përkrah administratorit të Flamurtarit, që fitoi sot. Koincidencë, apo presion Armand Dukës, sidomos pas dënimit të fundit të tifozerisë vlonjate, teksa kuqezinjtë duhet të luajnë katër ndeshje pa publik brenda fushe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online