“Fatkeqësia” e madhe e Lingard, ndahet nga supermodelja britanike

0

Xhesi Lingard u paraqit mirë në Kupën e Botës me përfaqësuesen e Anglisë, pasi u aktivizua në 6 ndeshje si dhe mundi që të shënonte dhe një gol. Megjithatë, ata u ndalën në gjysmëfinale dhe më pas humbën dhe ndaj Belgjikës për vendin e tretë dhe të katërt.

Mesfushori i cili aktivizohet tek Mançester Junatit ka një tjetër “fatkeqësi” nëse mund ta quajmë kështu. Mesfushori mësohet se është ndarë nga modalja Jena Jena. Vërtetë për të ardhur keq, pasi duket një humbje po aq e madhe për lojtarin anglez sa takimi me Kroacinë.

Pasi të shihni foto, do të ndani të njëjtin mendim me ne. Jena Jena vështirë se do të ngelë e vetmuar për shumë kohë, duke parë format e saj bombastike.

[Best_Wordpress_Gallery id=”44″ gal_title=”Lingard Jena”]

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.