Fantazisti i Laçit, “i siguruar” me palestrina speciale

0

Bojan Najdenov u afrua këtë verë tek skuadra e Laçit dhe deri më tani ka luajtur vetëm në 2 ndeshje. Sigurisht që mesfushorit maqedonas i duhej pak kohë që të përshtatej me skuadrën, por gradualisht po arrin formën optimale.

Së fundmi lojtari ka postuar një foto në profilin e tij në “Instagram” ku shihet se ai ma marrë dhuratë disa palestrina të reja për gjunjët. Bie në sy fakti se mbrojtëset e gjurit janë të personalizuara dhe aty jo vetëm që është fotoja e lojtarit, por dhe e familjes së tij.

Najdenov po kalon eksperiencën e dytë jashtë Maqedonie, pasi më parë është aktivizuar dhe në Iran, ndërsa tani kërkon sukses me bardhezinjtë në Superligën Shqiptare.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.