FANTASTIKE/ Tifozi brazilian provokon serbët pas ndeshjes, bën shqiponjën dhe thërret për Shqipërinë (VIDEO

Botërori i Katarit ka nisur, emocionet gjithashtu. Përpara se të vijë ndeshja mes Serbisë dhe Zvicrën, shqiptarët gjejnë përfaqësim edhe në atë mes Brazilit dhe Serbisë. Jo vetëm për shkak të një simpatie jo të madhe karshi fqinjëve tanë apo për shkak të simpatisë së madhe nga Brazilit, por për shkakun e një tifozi.

Në një video shihet një tifoz që pas ndeshjes së sotme, teksa lojtarët e Serbisë po përshëndesnin mbështetësit e tyre, ka zgjedhur që të bëj shqiponjën duke thirrur: “Shqipëria”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online