Fanella e re e Chelseat ndryshon tërësisht, mund ta provojë edhe Broja ndaj West Ham

0

Chelsea ka ndryshuar fanellën dhe do ta shohim me një tjetër veshje në mbrëmjen e sotme ndaj West Ham. Sipas të gjitha gjasave do të jetë edhe Armando Brojën që është thirrur sërish nga ana e Lampard.

Partneriteti me  Yokohama Tyres është mbyllur në ditën e djeshme dhe ka nisur një tjetër marrëveshje me kompaninë e telekomunikimit “Tre”. Këtë mbishkrim do të ketë edhe në fanellën e Chelsea-t që ndryshon tërësisht nga më herët. /Sport Ekspres/

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.