“Faleminderit, koha të largohesh”! Këngëtari shfrenon fantazinë: Kosova le të marrë Pochetinon

0

Duke parë interesin dhe impaktin e madh që ka futbolli, të shumta janë figurat që kanë pak ose aspak lidhje me këtë sport, të cilët janë mendimet e tyre në lidhje me çështjet e caktuara. Në Kosovë nuk ngurron askush që të dalë hapur për shkarkimin e Shaland pas rezultateve negative që është duke marrë kjo Përfaqësuese.

Së fundmi është këngëtari i njohur si Blero, i cili ka shfrenuar tërësisht fantazinë. Për të zëvendësuar trajnerin zviceran ka kërkuar një emër të njohur të futbollit europian. “Faleminderit për gjithçka, por është koha që Shaland të largohet. Kosova duhet të marrë Pochetinon, është trajner i lirë”. Sigurisht që ky mision është i pamundur për t’u realizuar nga dardanët, që nuk mund ta kenë këtë luks të madh. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.