Eto’o nuk plaket kurrë, vesh fanellën nr.14 në karrierë!

0

Samuel Eto’o është si vera, sa më e vjetër, aq më e shijshme dhe e mirë. Sidomos kur bëhet fjalë për të firmosur aty ku ka miliona euro… Kamerunasi, kështu, nesër pritet të prezantohet me skuadrën e 14-të në karrierën e tij, Katar SC, në Emiratet e Bashkuara.

Ekip modest dhe pa shumë histori, por sigurisht me naftën si garanci dhe milionat në bankë…

Eto’o ka luajtur deri tani me këto skuadra:

Real Madrid Kastija

Leganes

Real Madrid

Espanjol

Majorka

FC Barcelona

Inter

Anzhi

Çelsi

Everton

Sampdoria

Antaliaspor

Koniaspor

Katar SC

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.