“Është mësuar me derbin e Kategorisë së Tretë të Katërt në Itali”, Shpëtim Duro flet për trajnerin e Partizani: Është tjetër histori kjo e Superiores

0

Shpëtim Duro ishte i ftuar në emisionin “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”. Trajneri u shpreh se Kolela i Partizanit nuk e ka kuptuar shumë mirë rëndësinë e derbit të Superiores, pas humbjes së pësuar me Tiranën në shifrat 0-2.

“Ndoshta Kolela nuk e di shumë mirë rëndësinë e këtij derbi. Ne e kemi përjetuar dhe është shumë ndryshe. Kolela është mësuar me derbin e Kategorisë së Tretë apo të Katërt në Itali, po këtu nuk përballohet lehtë humbja në një ndeshje të tillë”, tha Duro. /Sport Ekspres/

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.