Është lojtari më i spikatur i sezonit, faqja zyrtare e La Liga 2 pyet tifozët: A do të shënojë Uzuni sot?

Myrto Uzuni është padyshim lojtari më i spikatur këtë sezon në La Liga 2. Sulmuesi shqiptar udhëheq listën e golashënuesëve në ligën e dytë të futbollit spanjoll, ku ka tërhequr interesin e shumë klubeve nga Spanja, Anglia dhe Italia.

Granada do të zbresë në fushë ditën e sotme dhe faqja zyrtare e La Liga 2 ngre pyetjen në “Twitter”: “A do të shënojë Uzuni sot”? Granada do të përballet me Real Zaragozën dhe synon tre pikët për të shkuar drejt objektivit të këtij sezoni, ngjitjen në elitën e futbollit spanjoll./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online