Është kthyer në idhullin kryesor të tifozëve, fëmijët hapin pankartën dhe i kërkojnë fanellën Myrto Uzunit

Myrto Uzuni është kthyer në idhullin e tifozëve të Granadas. Sulmuesi shqiptar po e ndihmon këtë ekip me golat e shënuara. Pas rënies nga La Liga, mbështetësit e spanjollëve kërkojnë që të rikthehen sërish në elitë.

Për të arritur deri këtu po mendon Myrto Uzuni. Granada ka treguar një fotografi ku dy fëmijë të vegjël që ishin në shkallët e stadiumit kishin hapur një pankartë ku kërkonin fanellën e lojtarit të Kombëtares. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online