Eros Grezda “nuk duket”, Stiven Xherard e befason

1

Rejnxhers luan prej orës 14:00 në transfertë kundër Herts, ndërkohë që janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja ekipeve. Eros Grezda, sulmuesi anësor i kombëtares, jo vetëm që nuk është titullar, por nuk ndodhet as në stol për skuadrën e tij.

Trajneri Stiven Xherard nuk e ka përzgjedhur për këtë ndeshje dhe sigurisht që kjo nuk është diçka e mirë për gjakovarin. Grezda u ble në verë nga Rejnxhers për 2 milionë euro nga Osijek dhe deri më tani ai është aktivizuar në 13 ndeshje, 7 si titullar. Anësori është autor edhe i dy golave.

You might also like
1 Comment
  1. ELIOT says

    te ik nga skocia ;;;;;; gerard nuk e ka qe noshta don skocezt me ,,,,,,,, mos e humb kohen kot ne skocie me ekipe koti shko ne Italie ose ne spanje atje do te gjesh vlerat e juaja te verteta ;;;

Leave A Reply

Your email address will not be published.