EKSKLUZIVE/ Dinamo bën merkato në Greqi, Andoni prezantohet nesër te blutë e kryeqytetit

Dinamo vazhdon të punojë në merkato për të ndërtuar një grup sa më konkurues për sezonin e ardhshëm. Pas Lorenco Vilëd, Fatjon Andoni do të jetë afrimi i ri i bluve të kryeqytetit. “Sport Ekspres” mëson se mesfushori shqiptar do të zyrtarizohet nesër si lojtari më i ri i Dinamos.

Palët kanë arritur marrëveshjen dhe 32-vjeçari do të luajë në “Abissnet Superiore”. Andoni është pjesë e Apollon Smyrnisit në ligën e dytë greke, ndërsa më herët ka luajtur edhe për AEL Larisën dhe Lamian./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online