Egnatia e ka marrë seriozisht për titullin kampion dhe Europën, goditje e madhe vjen me mesfushorin e Tiranës

Egnatia e ka marrë seriozisht konkurrencën për titullin kampion në vitin e ardhshëm. Ekipi i Tetovës ka zyrtarizuar mesfushorin e Tiranës, Aleksi. Ky i fundit ka firmosur kontratën dhe i është bashkuar menjëherë stërvitjes.

Kështu Egnatia do të luajë në Conference League me një lojtar që ka jo pak eksperiencë në ndeshje të këtij nivelit të lartë. Nga ana tjetër Aleksi do të jap kontributin e tij edhe në atë që tashmë po quhet objektivi i Egnatias, për t’u shpallur kampion në sezonin e ardhshëm. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online