Edi Reja viziton për 3 orë Shkodrën, trajneri i Kombëtares shqiptare ndjek nga afër stërvitjen

0

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit ka vizutuar pasditen e sotme qytetin e Shkodrës. Sipas asaj që raporton “Shkodra Sport”, Edi Reja ka qendruar për një një perudhë 3 orëshe në qytetin e biçikletave, ku ka qenë nën shoqërinë e trajnerit të kuqezinjve U19, Armando Cungut.

Së bashku kanë ndjekur nga afër stërvitjen e grupmoshave U13, U14 dhe U15 të Komëbtares shqiptare. FSHF ka vendosur ti japë një prioritet të madh ekipeve zinxhirë në mënyrë që në të ardhmen të ketë sa më tepër cilësi dhe prodhim të talenteve që do të furnizojnë Kombëtaren A. Vetë angazhimi i trajnerit Reja është një tregues i qartë për projektin që po ndërtohet në Shqipëri./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.