Edi Martini e zbuloi prej vitesh thesarin: Armando Broja është futbollisti shqiptar më i mirë i të gjitha kohërave

Armando Broja ka fituar zemrat e tifozëve shqiptarë dhe atyre të Southampton. Sulmuesi dallohet për cilësi fantastike në driblim dhe njohjen me portën.

Ndërkohë trajneri Edi Martini, i cili e ka zbuluar prej vitesh këtë thesar, nuk i kursen elozhet. “Është djalë i mirë dhe lojtari më i mirë i të gjitha kohërave”, shkruan Martini për Brojën në “Facebook”./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online